زندگیمون قصه نیست و نبود

زندگی درست مثل نقاشی کردن است؛ خطوط راباامیدبکشید اشتباهات راباآرامش پاک کنید قلم مو را در صبر غوطه ور کنید و با عشق رنگ بزن...

سلام ....

به همه دوستان عزیزم.
 تاآخر متن رو بخونید ضرر نمیکنید.

خب امروز میتونه 9 خرداد باشه ، میتونه نهمین روز از سومین ماه فصل بهار باشه ، مطمئنا یکی از روزای خوب خداست ، میتونه تولد خیلی از آدمای دنیای مجازی و یا آدمای روی کره زمین باشه، میتونه امروز یه روز خوبی باشه ، میتونه امروز یه روز پراز خاطره باشه، میتونه امروز یه روز  واسه دیدن دوستای خوب وقدیمی باشه ، میتونه خیلی از حدسای دیگه باشه و ............خیلی چیزای دیگه....


خب دوست داشتم برای تولد وبم نه نه نه برای وب زندگیمون قصه نیست و نبود که4 سال شد که اسمش بر سر زبان هاست در دنیای مجازی ، جشن بگیرم ، ولی فقط یه یادآدوری میکنم .
راسش میخواستم یه آماری از وب و فعالیت چهارساله این نویسنده مزاحم بگم که دیدم خیلی وقت شما دوستای گل رو میگیرم اما خلاصه عرض میکنم که حدودا 726 لینک و مخاطب  وجود داره و حدودا 598 پست متفاوت و جذاب ، وحدودا بیش 21093 نظر از بازدید کننده ها دریافت شده، از دوستان زیادی میخواستم تقدیر و تشکر کنم که این کارو نمیکنم که ممکنه اسم یه نفر و جابندازم که باعث دلخوری میشه بنابراین از همه کسانی که برای من عزیز هستند و دوستای خوبم هستند و کسانی که جایگاهشون توی قلبم هست از بودنشون ، حضورشون ، مهربونیشون تقدیر وتشکر میکنم. ان شالله که بتونم جبران محبت و لطفشو
ن را داشته باشم..همیشه شماها بهم خیلی لطف داشتید و تا اونجا تونستم سعی کردم در مسیری قدم بذارم که دوستان گلی مث شمارو از دنیای امروزی ، که خیلی ها بدبینانه بهش نگاه میکنن ، از خوبی هاش براتون بگم. از خطرات زندگی، از اعتماد کردنا و ... امیدوارم با بودن من و وبم و نوشته ها کسی آزرده خاطر نشده باشه واگه هم کسی وجود داره که از من دلخوری داره حتما بهم بگه بشرطی که خودشم معرفی کنه تا شاید دلیل رفتارم رو بهش بگم. و طلب بخشش کنم.
جا داره از دوستای قدیمیم که ممکنه دیگه توی دنیای مجازی نباشن و شایدم این نوشته رو نبینن تشکر میکنم و بدانید که هنوز بیادتون هستم.
دنیای مجازی برای من یه خاطره هایی بجا گذاشته که همیشه یاد اون خاطرات بامن خواهد بود حتی آدماش، حتی کسانی که بهم بد کردند.
برای همه دوستان خوبم وکه کسانی که نمیشناسم بهترین ها رو آرزو میکنم ، آرزو میکنم زندگی پرمعنا و خوب و شیرین در کمال آسایش و خوشبختی نصیبتون بشه .
ممنونم از همه تون که با حوصله این مطلب رو خوندید.بخاطر چهارمین سالگرد تاسیس وب زندگی قصه نیس و نبود ، میتونید هرخواسته ایی که ازم دارید بهم بگید و یا دلنوشته ایی ، حرفی ، دردی ، دلخوری ایی، هرچی که دوست دارید بهم بگید ، بپرسید ..
سعی میکنم به همه حرفاتون گوش بدم، جواب بدم و بخونم.
منتظرتونم . مث همیشه دوستتون دارم .

با تشکر :
مدیریت وبلاگ ..داداشی

نوشته شده در هشتم خرداد 97 ساعت 07:18 توسط داداشی.. . تبریکاتون..یاخواسته هاتون.. | |